Türkiye’den İsviçre’ye Ev Taşıma

Türkiye’den İsviçreye ev taşıma işlemleri Ulusay Lojistik ile birlikte ekonomik ve sigortalı koşullarda sizlerle buluşuyor!

Uluslararası nakliyat sektöründe yıllardır bir çok başarılı lojistik faaliyetleri sürdürmekte olan Ulusay Lojistik müşterilerine sektörün ötesinde bir hizmet kalitesini sunmayı hedeflemektedir. Günümüzde Uluslararası komple ve parsiyel ev eşyası taşıma hizmetlerini sunmakta olan Ulusay ağırlıklı olarak Avrupa ülkelerine lojistik faaliyetleri sergilemektedir. Bunun yanı sıra Azerbaycan evden eve nakliyat, Kıbrıs evden eve nakliyat gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır.

İsviçre’ye Ev Taşıma

Türkiye’deki adresinizden eşyalarınızı ambalajlayıp, paketleyip uluslararası nakliye koşullarına hazır hale getirmekteyiz. Ardından gümrükleme işlemleri gerçekleşmektedir. Gümrükleme işlemleri firmamız tarafınca gerçekleşmektedir. Bu aşamada yapmanız gerekenler ekspertiz ekiplerimizce sizlere aktarılacaktır. Gümrükleme süreci hakkında detaylı bilgiye sahip olmanız süreci en iyi şekilde yönetebilmenize olanak sunacaktır.

Gümrükleme işlemlerinin ardından eşyalarınız direkt olarak İsviçre’deki adresinize getirilmektedir. Tüm bu süreç ortalama olarak 16-17 gün sürmektedir. Eşyalarınız sigortalı ve güvenilir koşullarda İsviçre’deki adresinizde sizlere teslim edilecektir. Tüm bu süreç içerisinde sizler gündelik hayatınızdaki işlerinize yoğunluk verebilirsiniz. Firmamız gereken tüm işlemlerini hızlı bir biçimde gerçekleştirecektir.

İsviçre içi evden eve nakliyat

Dilerseniz Firmamızdan İsviçre içerisinde evden eve nakliyat talebinde bulunabilirsiniz. Evden eve taşımacılık faaliyetlerimizi avrupanın her noktasında müşterilerimize sigortalı koşullarda sunmaktayız. Tüm eşyalarınızı profesyonel bir biçimde ambalajlayıp yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Eksta olarak mobilya kurulu marangozluk hizmetlerimiz ve beyaz eşya kurulum tesisati işlemlerimiz mevcuttur.

İsviçre’den Türkiye’ye Ev Eşyası Taşıma

Gelişmiş rota ağlarımız aracılığıyla İsviçre’nin herhangi bir noktasından Türkiye’ye ev eşyası taşıma hizmetlerini müşterilerimize sunmaktayız. İsviçre’deki adresinizde eşyalarınızı paketleyip ambalajlayıp Türkiye’deki adresinizde kurulu ve çalışır vaziyette sizlere teslim ediyoruz. Fakat dilediğiniz takdirde eşyalarınızı İstanbul’daki depolama merkezimizde sigortalı ve güvenilir koşullarda depolayabilmekteyiz.

İsviçre ev eşyası depolama

İsviçre’deki eşyalarınızı profesyonel ve sigortalı koşullarda depolayabilmekteyiz. Böylelikle envanterinizi çok daha güvenilir ve ekonomik koşullarda büyütebilirsiniz. Kişiye özel depo yönetimi uygulamalarımız ile birlikte birçok kampanya ve fırsattan faydalanma şanısınıda yakalayacaksınızdır. İsviçre’de Eşya depolatma talebinde bulunmak için iletişim servisinden bizlere ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.

Zürih evden eve nakliyat, Cenevre evden eve nakliyat, Basel evden eve nakliyat, Lozan evden eve nakliyat, Bern evden eve nakliyat, Luzern evden eve nakliyat, Montrö evden eve nakliyat, İnterlaken evden eve nakliyat, Winterhurt evden eve nakliyat, Lugano evden eve nakliyat, Thun evden eve nakliyat, Chur evden eve nakliyat, Davos evden eve nakliyat, Bienne evden eve nakliyat, Thun evden eve nakliyat, Chur evden eve nakliyat, Vevey evden eve nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir