Belçika’dan Türkiye’ye eşya taşıma

Firmamız merkezi Türkiye İstanbul’da olmak üzere çeşitli ülkelerde de şübeler ve temsilciliklerimiz mevcuttur.

Siz değerli müşterilerimize gerek Türkiye’deki taşımaları gerekse Avrupa ülkelerin herhangi bir yerinde ev eşyası taşımalarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız firmamız 23 yıllık tecrübesi ile nerede hangi ülkede ne şekil taşıma yapılacaksa deneyimli personelleriz sayesinde bu işi en iyi şekilde yapılır ve yapmaya da devam etmekteyiz.

Belçika-türkiye arası ev eşyası taşıma

Türkiye’den belçika’ya nakliye hizmetleri

Ev eşyaları taşıma bir sanattır bu sanatı en iyi şekilde icra eden Kelebek Lojistik siz değerli müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için deneyimli personellerini ayda bir kere sınava tabi tutarak daha kaliteli çalışabilmeleri için eğitim vermektedir.

Firmamız son model araçlarıyla gerek Türkiye içinde gerek Türkiye dışında sorun çıkarmayacak şekilde araçlar kullanmaktadır.

Ev eşyaları ambalajlama

Eşya taşıma ve ambalajlama

Firmamız ambalajlama konusunda yeterince eğitim alan ekibi ile siz değerli müşterilerine öncelikle eşyalarınızı yerinde söküp toplayıp ambalajlıyorlar daha sonra araçlarımıza yüklenir ve yeni yere geldiğinde orada ambalajlarımız açılır eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden her şeyinizi kurulu ve çalışır vaziyete getirip bırakıyoruz.

Kelebek Lojistik ile dünyaya kanıtlanın
Firmamız kuruluşundan bu yana profesyonel Avrupa standartlarına uygun taşımacılık hizmetlerine önem vermiştir gerek Türkiye içinde gerek Türkiye dışında her zaman daha kaliteli hizmetler sunmuş ve sunmaya da devam etmektedir
Kelebek Lojistik son model araçları ve deneyimli tecrübeli ekipleriyle siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır.

Belçika nakliye hizmetleri
Belçika-Türkiye arası ev eşyası taşıma
Türkiye Belçika arası taşımacılık hizmetleri
Belçika-Türkiye arası taşımacılık
Belçika İstanbul arası eşya taşıma
Belçika-Ankara arası eşya taşıma
Uluslararası lojistik hizmetleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir