Lüksemburg evden eve nakliyat

Firmamız Kelebek Lojistik olarak öncelikle Lüksemburg ve şehirlerine ev eşyaları itinalı bir şekilde Sigortalı olarak taşınmaktadır.

Lüksemburg Türkiye arası evden eve nakliyat veya Lüksemburg ev eşyası taşıma olarak aradığınızda ilk sıralarda firmamızı görürsünüz çünkü firmamız Lüksemburg ve şehirlerine ayda en az 2 kere eşya taşımaktadır.

Lüksemburg ev eşyası taşıma

Lüksemburg Lojistik hizmetleri

Kelebek Lojistik Avrupa ülkelerine hakim olduğu kadar Asya ülkelerine de Ev veya Ofis eşyaları sigortalı olarak taşımaktadır, firmamız gerek kullandığınız ev eşyaları, gerekse sıfır mobilya taşıma konusunda oldukça tecrübeli ve deneyimli personelleri ile siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır. 0532 606 10 40

Firmamız ve çalışanları geniş kapsamlı bir eğitimden çıkarak kaliteli eşya taşıma hizmetleri veya müşteri danışma hattında duran müşteri temsilcilerimiz müşterilerle nasıl konuşacağı konusunda çok kapsamlı ve kaliteli eğitim görmekteler daha sonra sahaya çıkarak aldıkları kaliteli eğitimle kaliteli hizmetler ortaya çıkarmaktalar ev veya ofis eşyası taşınma konusunda her bir elemanımız tecrübeli ve nasıl çalışacağını bilen profesyonel Avrupa standartlarına uygun ambalajlama sistemileri ile çalışan gerek müşteriye davranış biçimleri gerek se eğitimli bir şekilde müşteri davranışları mevcuttur.

Lüksemburg ev eşyası taşıma ve depolama

Lüksemburg’da şehir içi taşımaları da düzenli olarak sunmaktayız firmamız özellikle Avrupa ülkelerin arasında en çok lüksemburg’da bulunmaktadır bu sebeple Lüksemburg dışında gelen eşyaları gerek taşıma gerekse asansörlü taşıma hizmetleri sunarak başka firmalara da yardımcı olmaktayız Lüksemburg şartlarına göre taşımacılık hizmetlerimiz mevcuttur

Lüksemburg şehir ve özelikleri

Diekirch ev eşyaları taşıma
Differdange ev eşyaları taşıma
Dudelange ev eşyaları taşıma
Echternach ev eşyaları taşıma
Esch-sur-Alzette ev eşyaları taşıma
Ettelbruck ev eşyaları taşıma
Grevenmacher ev eşyaları taşıma
Lüksemburg ev eşyaları taşıma
Remich ev eşyaları taşıma
Rumelange ev eşyaları taşıma
Vianden ev eşyaları taşıma
Wiltz ev eşyaları taşıma

Lüksemburg Büyük Dükalığı kuzey Avrupa’da denize kıyısı olmayan bir ülke olup, komşuları batıda Belçika, güneyde Fransa ve doğuda Almanya’dır. AB’nin en küçük ülkelerinden biri olmakla birlikte kişi başına düşen gelire göre en zengin ülkesidir. Ağırlıklı olarak tepelikler ve ormanlardan oluşur.

2013 itibariyle Lüksemburg ekonomisinin en önemli sektörleri, finans ve sigortacılık faaliyetleri (%26.9) ve toptan ve perakende ticaret, taşımacılık, konaklama ve gıda hizmetleri (%17.4) ile kamu yönetimi, savunma, eğitim, sağlık ve sosyal hizmet faaliyetleri (%16.1) şeklindeydi.

Lüksemburg’un ana ihracat ortakları Almanya, Fransa ve Belçika iken, ana ithalat ortakları ise Belçika, Almanya ve Fransa’dır.

Lüksemburg bilgileri
Başkent:
Lüksemburg
Yüzölçümü:
2 586 km2
Nüfus:
562 958 (2015)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir