Kelebek Lojistik

Firmamız Almanya şubesini açarak 30 04 2022 tarihi itibarıyla Almanya Düsseldorf şehrinde siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz gerek şehir içi gerek şehirlerarası evden eve nakliyat hizmetlerimiz asansörlü nakliye olarak başlanacaktır.

Firmamız Düsseldorf ve çevre illerde günlük komple eşya taşıma, parsiyel eşya taşıma hizmetleri itinalı bir şekilde sunmaktadır .
aynı zamanda 10 günde bir almanya-türkiye sevkiyatlarımız mevcuttur.

Firmamız merkezi istanbul Türkiye olmak üzere şubelerimiz.
Azerbaycan Bakü,
Gürcistan Tiflis,
Almanya duseldorf
olmak üzere bu şubelerimizde evden eve nakliyat hizmetleri itinalı bir şekilde sunmaktayiz.

Firmamız yılların tecrübesi ile gerek ev eşyaları gerek ofis eşyaları sigortalı olarak taşınmış ve aynı zamanda depolama hizmetlerini sunmuştur, sunmaya devam etmektedir.
firmamız ilk kuruluşunda İstanbul içi evden eve nakliyat hizmetleri ile başlamıştır daha sonra Türkiye’nin bütün illerine yayılan hizmetlerimiz Zaman geçtikçe gelişerek daha kaliteli hizmetler sunduk firmamız kalitesinden ötürü çok talep görünce uluslararası evden eve nakliyat hizmetlerine başladı ilk zamanlarda Asya ülkelerine giderek hizmetlerini Asya ülkelerinde devam etti daha sonra gelen talepler sebebiyle Avrupa ülkelerine açılarak firmamız Avrupa’nın her noktasına ev eşyaları taşıyıp sigortalı hizmetler sundu zamanla talep sebebi ve talep isteği üzerine depolama hizmetlerine başladık kelebek depolama olarak şu anda 4 ülkede depolama hizmetlerimiz mevcuttur.

Firmamız bu kaliteli hizmetlerini gün geçtikçe daha geniş bir yelpaze ile siz değerli müşterilerimize paylaşmaktayız 30 04 2022 tarihinde Almanya Düsseldorf Şubemiz hizmetinize girecektir.
Düsseldorf evden eve nakliyat
Düsseldorf nakliye hizmetleri
Düsseldorf ev eşyaları taşıma
Düsseldorf kelebek lojistik
Düsseldorf sigortalı nakliye hizmetleri
Düsseldorf Türkiye evden eve nakliyat

Kelebek nakliyat

Almanya evden eve nakliyat

Deutschland evden eve nakliyat

Düsseldorf evden eve nakliyat

One thought on “Kelebek Lojistik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir