Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma

20 yılı aşkın süredir Belçika’ya sigortalı nakliye hizmetleri Kelebek Lojistik de Sizlere en uygun şartlarda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Türkiye’den Belçika’ya Ev Taşıma gibi bir çok işlemde sizin yanınızda hizmetler vererek büyümeye devam etmekteyiz. Kurumsal açıdan her türlü ekip ekipman ve donanım ile sektöre yön vererek en hızlı büyüyen firmalar arasında en üst surada yer almaktayız.

Belçika’ya komple ve parsiyel taşımacılık alanında en ekonomik lojistik faaliyetleri sizleri bekliyor. Belçika’ya düzenli olarak Tır seferleri düzenleyen Ulusay Lojistik bu alanda müşterilerine sigortalı va kapıda teslimat nakliye hizmeti sunmaktadır. Oldukça hızlı ve güvenilir koşullarda eşyalarınızı Belçika’daki yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz.

CMR (Convention Marchandise Routier) anlaşması kapsamınca tüm eşyalarınızı uluslararası arenada tam kapsamlı sigortalamalara tabii tutmaktayız. iki tarafıda bağlayıcı etmenleri olan sigortalama hizmetimizle müşterilerimizle aramızda dahada kuvvetleri bağlar oluşturmaktayız. Uluslararası arenada taşınmanın hassasiyet gerektiren bir hizmet lanı olduğunun farkındayız.

Gümrükleme alanında tüm gerekli yasal prosedürleri firmamız kendisi gerçekleştirmektedir. Yalnızca birkaç evrak sizin tarafınızca sağlanmalı bu konuda ise ekspertiz çalışanımız sizlere yardımcı olacaktır. Tüm gümrükleme sigortalama paketleme ve ambalajlama hizmetlerinin ardından eşyalarınızı Belçika’daki yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz.

Belçika evden eve nakliyat süreci

Belçika’ya nakliye süreci öncelikle ekspertiz çalışmalarıyla başlamaktadır.ekspertiz çalışmasının içerisinde eşyalarınızın m3 bazından hesaplamaları, fiyatlandırmaları anlaşma sağlandığı takdirde sigortalamaları nakliye planlaması ve gümrükleme işlemleri bulunmaktadır. Belirlenen tarihde adresinize gelen firma çalışanlarımız eşyalarınızı planlandığı gibi paketleyip ambalajlayıp Ulusay Lojistik servis aracımıza yerleştirmektedir.

Gümrükleme işlemleri gerçekleştirildikten sonra ise eşyalarınız aktarmasız bir biçimde direkt olarak Belçika’daki adresinize aktarılır. Gelişmiş rota ağlarıyla birlikte eşyalarınızı Belçika’nın dilediğiniz bir noktasına rahatlıkla taşıyabiliriz. Eşyalarınız Belçika’daki yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim edilmektedir.

Belçika’ya Ev Taşıma

Gerekli tüm yetki, izin ve belgelere sahip olan Ulusay Lojistik Belçika’ya Ev Taşıma alanında profesyonel çözüm ortağınız. Door to Door anlayışı ile birlikte Belçika’ya taşınmanız oldukça kolaylaşacak tüm gümrükleme işlemleri dahilinde eşyalarınızı Belçika’daki yeni adresinize ortalama olarak 15 gün içerisinde taşımaktayız. Tüm Hizmetlerimiz sigortalı koşullarda gerçekleşmektedir.

Belçika’ya Ofis Taşıma

Tüm yetki ve belgelere sahip Ulusay Lojistik Belçika’ya ofis taşıma alanında profesyonel çözüm ortağınız. Door to Door hizmet anlayışı içerisinde eşyalarınızı Belçika’daki adresinize tüm gümrükleme, sigortalama, paketleme ve ambalajlama hizmetleri dailinde ort. 15 gün içerisinde aktarmaktayız.

Belçika’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

Ulusay Lojistik Avrupa’nın her noktasında !

Belçika içerisinde evden eve nakliyat, Belçika’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat gibi hizmetlerimizde tamamen sigortalı ve ekspress taşımacılık yöntemleriyle gerçekleşmektedir. Bunun yanı sıra dilediğiniz takdirde eşyalarınızı Ulusay Depolama tesislerimizde bekletebilmekteyiz. Uzun süreli depolamaya dayanıklı ambalajlama malzemelerimzi tüm eşyalarınıza uyguladıktan sonra dilediğiniz süre zarfı boyunca eşyalarınızı depolayabilmekteyiz. Böylelikle envanter kontrolünüzü en üst seviyeye çıkartabiliceğinize inanmaktayız.

BİR ÖNCEKİ YAZIMIZA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Brüksel’e ev eşyası taşıma, Brugge evden eve nakliyat, Gent’e ev eşyaları taşıma, Anvers ev eşyaları taşıma, Charleroi’e ev eşyaları taşıma, Leuven ev eşyaları taşıma, Liege ev eşyaları taşıma, Oostende’ye ev eşyaları taşıma, Mons evden eve nakliyat, Namur evden eve nakliyat, Verviers evden eve nakliyat, Mechelen evden eve nakliyat, Tournai evden eve nakliyat, Arlon evden eve nakliyat, Schaerbeek evden eve nakliyat, Belçika lojistik firmaları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir