Fransa Evden Eve Nakliyat

Fransa evden eve nakliyat alanında profesyonel çözüm ortağınız ULUSAY Lojistik! Gelişmiş rota ağlarıyla birlikte Avrupanın birçok noktasına profesyonel taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Uzun yıllardır. Yalnızca uluslararası zati eşya taşımacılığı hizmetleri sunmakta olan ulusay lojistik grubu tüm nakliye faaliyetlerini sigortalı koşullarda sunmaktadır.

Uluslararası arenada eşyalarınızı CMR (Convention Marchandise Routier) belgesinin güvencesiyle taşımaktayız. Tam kapsamlı sigorta’lamalara tabii tutuğumuz eşyalarınızı en güvenilir koşullarda Fransa’daki yeni adresinize aktarıyoruz. Door to Door hizmet anlayışı kapsamında eşyalarınızı Fransa’da yeni adresinize teslim etmekteyiz. Böylelikle yurt dışında nakliye firması arayıp ekstra masrafa girmenize gerek kalmayacak

Yurt dışına taşınmak artık oldukça basit ! tek yapmanız gereken Ulusay lojistik müşteri hizmetlerine ulaşmak olacaktır. Tüm gümrükleme, paketleme, sigortalama işlemlerini oldukça kısa sürede gerçekleştirip, eşyalarınızı yurt dışındaki adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz.

Fransa Evden Eve Nakliyat Süreci

Fransa evden eve nakliyat süreci ekspertiz çalışmalarıyla başlamaktadır. ekspertiz çalışmalarının içerisinde m3 bazından eşyalarınızın hesaplanması, m3 bazından eşyalarınızın fiyatlandırılması, eşyalarınız için gerekli malzeme rezervasyonu, taşınma günü için gerekli araç ekip rezervasyonu gibi birçok konu ele alınmaktadır.

Taşınma günü evinize gelen ekip arkadaşlarımız eşyalarınızı önceden planlanmış bir biçimde paketleyip ambalajlayacaktırlar. İleri düzeyde teknik beceri ve kabiliyete sahip olan ambalajlama personellerimiz eşyalarınızın stillerine, hassasiyetlerine göre farklı niteliklere sahip ambalajlama malzemelerini, eşyalarınıza en en iyi koşulda uygulayacaklardır.

Tüm lojistik faaliyetlerimizde A sınıfı hijyenik ambalajlama ve paketleme malzemelerini kullanmaktayız. Kaliteli malzemeleri teknik beceri ve kabiliyeti yüksek personellerimizin çalışmalarına entegre ederek, ambalajlama ve paketleme konusunda maximum verimi elde ettiğimize inanıyoruz.

Günümüzde Türkiye’de ve Dünya’da hassasiyetle paketleme alanında sektördeki lider firmalar konumunda bulunan Ulusay Lojistik bu başarısını şirket bünyesinde çalışan her bir bireyine borçludur. Siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanabilmek adına daima daha iyisini yapmayı hedeflemekteyiz.

Fransa’ya Ev Eşyası Taşıma

Sahip olduğumuz yetki belgeleri kapsamınca Fransa’ya ev eşyası taşıma hizmetlerini siz değerli müşterilerimize uzun yıllardır sigortalı olarak sunmaktayız. Door to Door hizmet anlayışı ile eşyalarınızı Fransa’daki ev adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Tüm Gümrükleme, Sigortalama, Paketleme ve Ambalajlama dahil eşyalarınızın nakliye süreci 15 gün sürmektedir.

Fransa’ya zati eşya taşımacılığı

Fransa’ya Ofis Eşyası Taşıma

Sahip olduğumuz yetki belgeleri kapsamınca Fransa’ya ofis eşyası taşıma hizmetinide sizlere sigortalı bir biçimde en güvenilir koşullarda sunmaktayız. Tüm ofis eşyalarınızı Fransa’daki yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz. Böylelikle yurt dışında nakliye şirketi aramanıza gerek kalmıyor. Tüm Gümrükleme, Sigortalama, Paketleme ve Ambalajlama işlemleri dahil nakliye süreci 15 gün sürmektedir.

Fransa’dan Türkiye’ye Evden Eve Nakliyat

Avrupa’daki geniş rota ağlarımız ile birlikte Fransa’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat oldukça kolay tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacaktır. Ekiplerimiz Fransa’daki adresinizde eşyalarınızı paketleyip ambalajlayacak ve Türkiye’deki adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim edicektir. Tüm eşyalarınız sigortalı olarak taşınacaktır. Fakat dilerseniz eşyalarınızı Ulusay Lojistik depolama tesislerine dilediğiniz süre zarfı boyunca depolatabilmektesiniz.

Bir önceki yazımız için tıklayınız

Paris evden eve nakliyat, Monaco evden eve nakliyat, Lille evden eve nakliyat, Marsilya evden eve nakliyat, Bordeaux evden eve nakliyat, Nice evden eve nakliyat, Lyon evden eve nakliyat, Strazburg evden eve nakliyat, Toulouse evden eve nakliyat, Avignon evden eve nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir