Türkiye’den Azerbaycan’a ev eşyası taşıma

Evden eve nakliyat ve depolama hizmetleri sunan Kelebek Lojistik siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakındır.

Ev taşıma hizmetleri

Firmamız uluslararası ev eşyaları taşınma konusunda uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla 7/24 yurt dışına eşya taşıma hizmetleri için hizmetinizdeyiz Türkiye’nin neresinde olursanız olun 24 saat içinde eşyalarınız alınır antrepolarımıza getirilerek hazırlık yapılır en fazla 3 gün içerisinde yola çıkarılır bir haftada gerek Asya ülkelerine gerek Avrupa ülkelerine yeni adresinize teslim edilir.

Yurtdişina zati eşya taşıma

Uluslararası taşımacılık hizmetleri

Firmamız uluslararasında ev eşyaları taşıyarak siz değerli müşterilerine VIP hizmetler sunarak en hızlı ve ekonomik şartlarda eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırır.

Yurt dışı eşya taşıma hizmetleri

Firmamız gerek yurt içinde gerek yurt dışında evden eve nakliyat hizmetleri sorunsuz anahtar teslim yapılmaktadır,
firmamız ev eşyalarınızı yerinde sarıp ambalajlayıp topluyor eşya listesini çıkararak eşyalarınızı hızlı bir şekilde gümrük işlemlerini yapıp yeni adresinize doğru yola çıkarır ve yeni adresinize vardığında eşyalar yine aynı şekilde gümrükten çıkışı yapılır evinize kadar getirilir yerlerine kadar eşyalarınızın kurulumu yapılır ve her şeyiniz çalışır vaziyete getirilerek bırakılır.

Asya ülkelerine eşya taşıma

Azerbaycan-türkiye arası ev eşyası taşıma

Türkiye’de Azerbaycan’a ev eşyaları taşıma ve ambalajlama sistemleri nasıl yapılır.

Öncelikle müşteri firmamıza müracaat eder bir ekspertiz çağırır eşyalarınıza bakılır eşyalarınızın durumuna sayısına göre bir fiyat biçilir sözleşme yapılır belirtilen günde ekiplerimiz gelip eşyalarınızı yerinde sarıp ambalajlayıp topluyorlar eşya listesini çıkarıyorlar daha sonra eşyalar taşınıp depomuza getirilir.

Eşya taşımak için gerekli belgeler
1- Adli sicil kaydı
2- İkametgah Belgesi
3- Uçak bileti
4- Vekaletname Noter’den tastikli.
5- Taahhütname
6- Dilekçe
7- Pasaportunuzun Fotokopisi, 1,2,3,4, ve son nüfus bilgilerinin bulunduğu sayfasından

Gerekli belgeler tamamlandıktan sonra gümrük işlemleri yapılır eşyalar araçlarımıza yüklenerek yeni adresinize doğru yola çıkarılır Azerbaycan’a geldiğinde gümrük prosedürleri başlar Azerbaycan’da ikinci el veya sıfır eşyalar arasında bir fark yok bütün eşyalarda gümrük vergisini alıyorlar gümrük vergileri genelde müşterilerimize aittir müşterilerimiz gelip vergisini ödüyor araçlarımız gümrükten çıkış yapılır müşterimiz dilerse eşyaları başka bir araca yükleyip götürebilir dilerse bekleyip aracımızın diğer işlemleri bittikten sonra kapınıza kadar da getirebiliyoruz daha sonra eşyalarınız evinize çıkarılır ve eskisi gibi her şey kurulu ve çalışır vaziyete getirilerek bırakılır.

Azerbaycan’da bazı şartlar ve koşullar sebebiyle de eşyalarınız gümrükte teslim edilebilir gümrükten sonraki işlemleri müşteri çözer.

Uluslararası ev eşyası taşıma
Uluslararası nakliye hizmetleri
Uluslararası taşımacılık
Uluslararası ev eşyaları taşımacılığı
Uluslararası zati eşya taşıma
Uluslararası evden eve nakliyat
Yurt dışına eşya taşıma
Yurtdışı eşya taşıma hizmetleri
Yurtdışı ev eşyası taşıma
Yurtdışı nakliye hizmetleri
Yurtdışı taşımacılık hizmetleri
Yurtdışı ev eşyaları taşımacılık hizmetleri
Yurtdışı Satı eşya taşıma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir