Ekspertiz

Ekspertiz hizmetlerimiz sigortalı olarak yapılmaktadır. müşteri temsilcilerimiz gelip eşyalarınızı yerinde görerek neler yapılacağını neler olacağını size anlatarak bir taşıma planı hazırlıyorlar.

Daha sonra gereken evrakları alarak sözleşme yapıp taşınma günü gerçekleştiğinde gümrükleme işlemleri başlar ve eşyalarınız Yola Çıkar istediğiniz ülkeye getirerek Orda’da yerine çıkararak her şeyi sağlam bir şekilde Teslim ettikten sonra siz de tayin edilen müşteri temsilcimiz bu işin sonuna kadar sizin irtibat içindedir.

Yegane gayemiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Her arayan müşterilerimize ekspertiz istemekteyiz, çünkü biz taşıdığımız eşyayi yerinde görerek neler yapılacağını özel kasa gerektiğini, ve müşterinin hangi gün taşınacağını, gittiği yerin nasıl bir yer olacağını, önceden Konuşarak bir yol haritası çizerek bir plan yapmaktayız, daha sonra anlaşma olduktan sonra karşılıklı imzalar atılır ve taşınma günü gerçekleşir firmamız her zaman daha kaliteli hizmetleri sunmak için siz değerli müşterilerine bir telefon kadar yakındır..