İngiltere Evden Eve Nakliyat

İngiltere evden eve nakliyat alanındaki lojistik faaliyetlerini 20 yılı aşkın süredir sunmakta olan Ulusay Lojistik bu alanda birçok başarılı projeye imza atmıştır. İngiltere’deki geniş rota ağlarıyla adanın dört bir yanına evden eve nakliye işlemlerini gerçekleştirebilen Kelebek Lojistik door  to door hizmet biçimini tercih etmektedir.

Sektördeki rekabetçi firma değerini her geçen gün arttıran, hizmet kalitesini ve potansiyelini sürekli geliştirmekte olan Ulusay Lojistik sizlere en realist düzeyde kaliteli ve güvenilir lojistik faaliyetlerini ekonomik koşullarda sunmaktadır.

Günümüzde İngilterenin tamamına sigortalı koşullarda Zati eşya taşımacılığı gerçekleştiren Ulusay Lojistik uluslararası arenada eşyalarınızı CMR (Convention Marchandise Routier) güvencesiyle taşımaktadır. İngiltere’ye yönelik nakliye talepleriniz tüm gümrükleme işlemleri dahilinde en hızlı koşullarda sistematik biçimde gerçekleşmektedir.

İngiltere taşıma paketi

  • Gümrükleme hizmeti
  • Sigortalama hizmeti
  • Ambalajlama ve Paketleme hizmeti
  • Door  to door hizmeti
  • Monte-de monte hizmeti
  • Tesisas hizmeti
  • Ücretsiz ekspertiz hizmeti

İngiltere evden eve nakliyat süreci

İngiltere evden eve nakliyat süreci Ulusay Lojistik hizmet anlayışı ile birlikte oldukça pratik  ve güvenilir koşullarda gerçekleşmektedir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İngiltere’nin herhangi bir noktasına veya ingiltere’nin herhangi bir noktasından Türkiye’nin herhangi bir noktasında gelişmiş lojistik ağlarımız aracılığıyla nakliye taleplerinizi ort. 16 günde karşılayabilmekteyiz. 

Tüm gümrükleme ve sigortalama işlemleri firmamız tarafınca gerçekleşmektedir. Sizler ise bu süreç içerisindeki gündelik hayatınızdaki işlerinize yoğunluk verebilirsiniz. Tüm yasal izin ve belgelere sahip olan Ulusay Lojistik İngiltere’ye nakliye seferlerini yaklaşık olarak 16 günde tamamlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir