Avusturya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma

Avusturya’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat artık oldukça basit ! Ulusay Lojistik bu alanda sektörün ötesinde bir hizmet kalitesiyle Sigortalı uluslararası lojistik faaliyetlerini sürdürmektedir.

Avusturya’dan Türkiye’ye Ev Taşıma işlemleri öncelikle ekspertiz çalışmalarıyla başlamaktadır. Taşınacak olan eşyaların m3 bazından hesapalamaları gerçekleşmektedir. Takiben kullanılacak malzeme çeşidi ve miktarı belirlenir. Taşınma günü için Araç-ekip rezervasyonu gerçekleşir. Planlandığı tarihte Ekiplerimiz gelişmiş rota ağlarımız aracılığıyla Avusturya’nın herhangi bir noktasındaki adresinize ulaşıp nakliye işlemleri gerçekleştirmeye başlayacaklardır.

Eşyalarınız en uygun paketleme yöntemleriyle ve sağlamlığı kanıtlanmış malzemeler ile ambalajlanacaktır. Daha sonrasında aracımıza uluslararası eşya taşıma mevzuatlarına uygun bir biçimde istiflenecektir. Tüm nakil işlemleri gerçekleştikten sonra aracımız direkt olarak Türkiye’ye gidecektir.

Türkiye’den Avusturya’ya Eşya gümrükleme

Tüm bu süre zarfı içerisinde Gümrükleme işlemleri firmamız tarafınca gerçekleşmektedir. Yasal mevzuatların tamamı ortalama 1 günde gerçekleşmektedir. Bu süre içerisinde sizden istenilen belgeleri tamamlamanız için yeterli zamanınız olacaktır. Bu belgeler hakkında bilgi almak istiyorsanız Bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir biçimde uluslararası ev eşyası taşıma ve gümrükleme veya sigortalama hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Samimiyetle aklınıza takılan tüm soruları cevaplandırmayı hedefliyoruz. Süreç hakkında detaylı bilgi sahibi olmanız süreci en iyi koşullarda yönetmenize olanak sağlayacaktır.

Avusturya’dan Türkiye’ye Eşya Taşıma Fiyatları

Avusturya’ya Ev Eşyası Taşıma Fiyatları birçok etmene göre farklılıklar gösterebilmektedir. Ulusay Lojistik tüm bu etmenlere rağmen sektördeki en ekonomik fiyatlandırmaları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Yinede’de Avusturya’ya eşya taşıma hakkında ortalama bir fiyat belirleyecek olursak 130 euro civarı bir rakam karşımıza çıkmaktadır. Yinede en sağlıklı fiyatlandırmayı ve ekspertizi ücretsiz bir biçimde iletişim bölümünden bizlere ulaşarak elde edebilirsiniz.

Avusturya İçi Evden Eve Nakliyat

Avusturya içi evden eve nakliyat hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından oldukça çok tercih edilmektedir. Tüm Avrupa’da evden eve nakliyat hizmetlerini müşterileriyle buluşturmayı hedefleyen Ulusay Lojistik Avrupadaki en kompleksli nakliye çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Evinizdeki eşyalarınızı paketleyip, ambalajlayıp yeni adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Avusturya Viyana evden eve nakliyat , Avusturya Graz evden eve nakliyat, Avusturya Linz evden eve nakliyat, Avusturya Salzburg evden eve nakliyat, Avusturya İnnsbruck ev taşıma, Avusturya Hallstatt ev taşıma, Avusturya Bregenz ev taşıma , Avusturya Klagenfurt ev taşıma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir