Yunanistan Evden Eve Nakliyat

Yunanistan evden eve nakliyat Alanında profesyonel çözüm ortağınız Ulusay Lojistik ! Gelişmiş rota ağlarıyla birlikte Yunanistan’ın her noktasına nakliye taleplerinizi gerçekleştirmekteyiz. Gümrükleme ve paketleme işlemleri dahil ort 13 günde eşyalarınızı Yunanistan’daki adresinizde sizlere kurulu ve çalışır vaziyette teslim etmekteyiz. Dilediğiniz takdirde Yunanistan’dan Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmetlerimizde sigortalı ve güvenilir koşullarda mevcuttur.

CMR (Convention Marchandise Routier) Güvencesiyle uluslararası koşullarda eşyalarınızı güvenle taşımaktayız. Yüksel model araçlardan oluşan araç filomuz eşyalarınızı en hassas şekilde taşımak için dizayn edilmiştir. Ulusay Lojistik Uluslararası koşullarda yalnızca evden eve taşımacılık hizmetleri sunduğundan ötürü tüm araçlar evden eve nakliyeye uyumlu halde ayarlanmıştır.

Door to Door taşımacılık eşyalarınızı paketleyip ambalajlıyıp Uluslararası nakliye‘ye hazır hale getirdikten sonra tüm gümrükleme işlemlerinin ardından Yunanistan’daki adresinize aktarmasız bir biçimde taşımaktayız. Eşyalarınızı ULUSAY güvencesiyle yeni adresinizde kurulu ve çalışır vaziyette teslim ediyoruz.

Yunanistan’a evden eve nakliyat süreci

Yunanistan’a nakliyat süreci ekspertiz çalışmalarıyla başlamaktadır. Ekspertiz çalışmalarının içerisinde m3 hesaplamaları, Fiyat hesaplamaları, Taşınma günü gerekecek malzeme tespiti, Araç ekip rezervasyonu gibi konu başlıkları bulunmaktadır. Dilerseniz ekspertiz çalışanımıza taşınma ile ilgili hassasiyetlerinizide bildirebilirsiniz. Böylelikle taşınma günü gelen ekibimiz hassasiyetleriniz doğrultusunda bir çalışma gerçekleştirecektir.

Taşınma günü gelen ekip arkadaşlarımız planlandığı üzere eşyalarınızı güven veren biçimde ambalajlayacaklardır. Sunmuş olduğumuz ambalajlama biçimi uzun yıllar boyunca eğitim programlarıyla çalışanlarımıza öğretmiş olduğumuz sistemlerdir. Bu programların amacı malzemelerini en verimli biçimde kullanmaktır.

Yunanistan evden eve nakliyat

Ambalajlama ve Paketleme

Farklı türde ambalajlama malzemelerini güncel ve gelişmiş tekniklere entegre ederek max. verim elde ettiğimize inanıyoruz. Eşyalarınızın türüne hassasiyetine malzeme çeşitliliğimiz artmaktadır. Eşyalarınızın tamamen güvenilir bir biçimde taşınmasının sağlam bir ambalajlama hizmetinden geçtiğini bildiğimizden ötürü bu alanda gönlünüzü ferah tutmanızı istiyoruz.

Yunanistan evden eve nakliyat

Atina’ya ev eşyası taşıma

Yunanistan’ın başkenti atina’ya ev eşyası taşıma artık oldukça basit tek yapmanız gereken bizleri arayıp atina’ya ev eşyalarınızın taşınması talebinde bulunmak Gümrükleme, Paketleme, Sigortalama, Kapıya teslimat hepsi ve daha fazlası Ulusay Lojistik’da sizlerle buşuyor. Atina’dan Türkiye’ye Türkiye’den Atina’ya düzenli nakliyat seferlerimiz bulunmaktadır.

Yunanistan’a Ofis eşyaları taşıma

Sahip olduumuz yetki belgeleri kapsamınca (C3 yetki belgesi: Uluslararası ev, ofis, büro taşımacılığı) Ofis eşyalarınızı Tamamen sigortalı olarak Yunanistan’daki yeni adresinize taşımaktayız. Veya Yunanistan Türkiye’ye ofis eşyaları taşıyabiliriz. Daha fazla bilgiye ulaşmak için İletişim bölümünden müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Türkiye’ye evden eve nakliyat

Yunanistan Türkiye’ye evden eve nakliyat hizmetlerimiz tamamen sigortalı olarak gerçekleşmektedir. Yunanistan’daki adresinizden aldığımız eşyalarınızı Türkiye’deki yeni adresinize rahatlıkla kısa süre içerisinde aktarabilmekteyiz. Fakat bunun yanı sıra Eşyalarınızı dilerseniz İstanbulda’daki Ulusay depolama servislerimize indirebiliriz. Uygun maliyetli depolama hizmetlerimiz sigortalı olarak gerçekleşmektedir.

Yunanistan ev eşyası depolama

Bir önceki yazımız için tıklayınız.

Atina evden eve nakliyat, Selanik evden eve nakliyat, Kavala evden eve nakliyat, Dedeağaç evden eve nakliyat, Hanya evden eve nakliyat, İskeçe evden eve nakliyat, Yanya evden eve nakliyat, Kandiye evden eve nakliyat, Patras evden eve nakliyat,

Gümülcine evden eve nakliyat, Parga evden eve nakliyat, Volos evden eve nakliyat, Resmo evden eve nakliyat, Rodos evden eve nakliyat, Kılkış evden eve nakliyat, Katerin evden eve nakliyat, Kalamata evden eve nakliyat, Pire evden eve nakliyat, Larissa evden eve nakliyat,

Agrinion evden eve nakliyat, Kalambaka evden eve nakliyat, Nafplion evden eve nakliyat, Hermupolis evden eve nakliyat, Karpenisi evden eve nakliyat, Mesolongi evden eve nakliyat

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir