Azerbaycan parsiyel yük taşımacılığı

Firmamız Azerbaycan Türkiye arası evden eve nakliyat hizmetlerini itinalı bir şekilde sunmaktadır. ev veya ofis eşyalarımızı Türkiye’den Azerbaycan’a veya azerbaycan’dan Türkiye’ye taşıma konusunda en hızlı ve garantili bir şekilde bu hizmeti sunan firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır.
Şimdiye kadar sayısız ev eşyaları Türkiye’den Azerbaycan’a taşıdık ve azerbaycan’dan Türkiye’ye

Gerek parsiyel gerek komple araç dolusu ev eşyaları taşımasını yapan firmamız siz değerli müşterilerine kaliteli Avrupa standartlarına uygun ambalajlama sistemi ile ev eşyalarımızı itinalı bir şekilde taşımaktayız.
Türkiye’nin neresinde olursanız olun eşyalarımızı alıp ambalajlı gümrükleme işlemlerini yaptıktan sonra Azerbaycan’ın neresine gitmek isterseniz en hızlı bir şekilde taşımanızı gerçekleştiriyoruz.

Firmamızda çalışan deneyimli personeller eşyalarınızı yerinde toplayıp ambalajlıyollar eşya listesini çıkararak eşyalarınızı güvenli bir şekilde araçlarımıza yükleyip depomuza getirirler daha sonra depodan tıra yüklenerek eşyalarımız Azerbaycan’a getirilmekteyiz.

Azerbaycan‘ın katı bir kuralı daha vardır, eşyalarınız ister ikinci el olsun ister sıfır olsun eşyaların vergisini alıyorlar gümrükten Azerbaycan’a giden eşyalar Azerbaycan’da %36 gümrük vergisini alıyorlar.

Firmamız kelebek Lojistik Türkiye İstanbul Azerbaycan Bakü arası aylık en az 3 seferi bulunmaktadır. siz değerli müşterilerimiz ne zaman böyle bir işiniz olduğunda mutlaka kelebek lojistik‘ten fiyat alın çünkü bir işi bilene yaptırmak çok önemli.

Ev eşyaları taşıma konusunda uzmanlaşmış firmamızın personelleri yıllardır aynı hizmeti sunduğumuz için bir eşyanın nasıl taşınması gerektiğini ve neler yapılması gerektiğini çok iyi bilirler gerek monte, gerek demonte, gerekse ambalajlama sisteminde ustalaşmış kadrolarımızla siz değerli müşterilerimizin eşyalarını itinalı bir şekilde ambalajlayip topluyoruz eşyalarımıza en ufak bir zarar gelmeden yeni evinize çıkarılıp yerleştiriliyor.

Azerbaycan Türkiye arası evden eve nakliyat
Azerbaycan Bakü evden eve nakliyat
Azerbaycan Gence evden eve nakliyat
Azerbaycan Nahçıvan evden eve nakliyat
istanbul bakü evden eve nakliyat
İstanbul gence evden eve nakliyat
İstanbul Azerbaycan evden eve nakliyat
Azerbaycan evden eve nakliyat
Azerbaycan nakliye firması
Azerbaycan ev eşyaları taşıma
Azerbaycan garantili nakliye hizmeti
Azerbaycan garantili ev eşyası taşıma
Azerbaycan Türkiye arası ev taşıma
Azerbaycan Türkiye arası nakliye hizmetleri
Azerbaycan İstanbul arası evden eve nakliyat
Azerbaycan Ankara arası evden eve nakliyat
Azerbaycan İzmir arası evden eve nakliyat
Azerbaycan Antalya arası evden eve nakliyat
Azerbaycan nakliye firmaları
Azerbaycan sigortalı ev eşyası taşıma